Služby

Obecní úřad Spojil poskytuje kopírovací a tiskové služby. Vytiskneme Vaše pozvánky, letáky, plakáty, blahopřáni, vizitky, vstupenky, diplomy a další tiskoviny. Z dodaných materiálů vytvoříme vícestránkové kroniky, zpravodaje, časopisy, ročenky, vyhlášky, manuály, brožury a další tiskoviny, vše s kompletním zpracováním, včetně šité, kroužkové či lepené vazby, laminace, perforací apod.

Tiskové a kopírovací služby

Obec Spojil uzavřela smlouvu o nájmu a poskytování služeb s firmou Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s.r.o. Brno na multifunkční zařízení Konica Minolta Bizhub C360, které slouží především pro potřeby obce Spojil a Obecního úřadu Spojil. Protože máme zájem, aby toto zařízení bylo co nejvíce využíváno a jeho provoz byl co nejekonomičtější, nabízíme na něm poskytování služeb zejména našim občanům, ale i široké veřejnosti.

Czechpoint

Obec Spojil jakožto kontaktní místo veřejné správy nabízí služby Czech POINT. Czech POINT je zkratka pro Český podací ověřovací informační národní terminál. Tento terminál zprostředkovává občanům komunikaci s informačním systémem veřejné zprávy. V praxi především umožňuje občanům snadno a rychle získat řadu úředních dokumentů.

Informace o používání cookies

Souhlasem se zpracováním souborů cookies nám pomáháte zlepšovat náš web a přizpůsobovat ho vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko „Přijmout vše“ souhlasíte se zobrazením personalizovaného obsahu a relevantní reklamy.

Děkujeme, nemusíte se bát, s vašimi daty budeme nakládat dle zákona.