Kruhová křižovatka

Aktuální stav průběhu prací na staveništi stavby I/36 Pardubice, Dubina – Počapelské Chalupy, I. etapa, OK Spojil.

Podrobnosti o dopravních omezeních a jejich termínech najdete průběžně v přiložených dokumentech. 

Dopravní omezení jsou nastavena tak, aby v průběhu celé stavby byl zajištěn příjezd do obce včetně autobusové dopravy MHD prostorem stávající křižovatky. Prosíme o shovívavost a toleranci k omezením a pracovníkům v průběhu stavby. Doufejme, že bude co nejdříve hotovo a výjezd ze Spojila bude bezpečnější a bez dlouhého čekání.

Od začátku stavby je obec v kontaktu s investorem, projektantem i zhotoviletem, o jejím dalším průběhu Vás budeme informovat.

Momentálně probíhají přeložky inženýrských sítí, plánované ukončení do 30.září 2023.

V průběhu stavby bylo zjištěno, že pro další pokračování stavby je nutné přeložit hlavní trasu vodovodu sloužící k napojení Holicka. Z tohoto důvodu bylo dohodnuto, že stavba bude ke konci měsíce září přerušena a "zazimována" - uvedena do stavu tak, aby mohla probíhat řádná zimní údržba. Pokračování je naplánováno na měsíc květen příštího roku po realizaci přeložky uvedeného vodovodu. 

Ke stažení:

Informace o používání cookies

Souhlasem se zpracováním souborů cookies nám pomáháte zlepšovat náš web a přizpůsobovat ho vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko „Přijmout vše“ souhlasíte se zobrazením personalizovaného obsahu a relevantní reklamy.

Děkujeme, nemusíte se bát, s vašimi daty budeme nakládat dle zákona.